HAZAR’IN RÜYASI GERÇEK OLUYOR

HAZAR’IN RÜYASI GERÇEK OLDU…

Hurdacılık yaparak hayatını geçindiren ve ailesine bakan Hazar’ın tek bir hayali vardı oda hayranı olduğu; Arabesk’in usta ismi Cansever ile tanışmak .

SOKAKTA OKUDU ONU MİLYONLAR TANIDI.

Hazar: Sözü Müziği Cansever’e ait Kime Bu İnat ve yine Sözü Müziği Arif Akpınar’a ait Son Ütücü adlı şarkıları sokakta okuyarak, sosyal medyada bir anda dikkatleri üzerine çekti, milyonlarca kitleye ulaştı.

HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR.

Kendini bildi bileli Cansever şarkıları dinlemiş ve onun şarkılarını söylemiş genç adam ve senelerce Cansever’e ulaşmanın yollarını aramış. Şimdilerde bir çok prodüktör peşinde koşarken o Cansever ablasını tercih etti serüven bir arkadaşının Hazar’ı Cansever şarkısı söylerken çektiği video’yu youtube yüklemesiyle başladı ve ardından Hazar ın söylediği Cansever şarkısı milyonlara ulaşır. Hazar hem milyonlarca kitleye ulaşır hemde Canseverin ilgisini çekmeyi başarır. Fakat onun için önemli olan sadece Canseveri tanıyıp beraber şarkı söylemektir ve hayali gerçek olur. Canseverle tanışmakla kalmayıp bir de düet sözü alan Hazar’ın en büyük hayali Cansever le yapacakları düet çok yakında digital platformlarda olacak.

Check Also

Hasret ile Döndü

Bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Anadolu Rock sanatçısı Mehmet Ali …

Bir cevap yazın