Breaking News

HARUN BAŞAL ARI MAGAZİN İÇİN YAZACAK.

Oyuncu,sunucu ve Dj Harun Başal, Her hafta köşe yazıları ile arı magazin de .

2016 senesinden beri hizmet veren ve özel haberler yapan ari magazinin 2020 yılında yenilenen yüzü sürprizlerle devam ediyor.

Harun Başal her hafta çarpıcı açıklamaları gündem yaratacak fikirleri ve magazin kulislerinin bilinmeyenlerine köşesinde yer verecek. İlk yazısı müzik piyasasını yakindan ilgilendiren bir konu ‘Şarkılar elinizde patlıyor ” başlığı ile arı magazin okurlarına merhaba diyecek.

Arı magazinin yenilenen yüzü ile önümüzdeki günlerde suprizlerine devam edecek Harun Başal köşe yazılarını ve en dogru haberi ilk ağızdan almak için www.arimagazin.com adresini takipte kalın.

Harun Başal Kimdir?

1988 yılında Denizli’de dünyaya gelen oyuncu ve sunucu Harun Başal, Tekirdağ’da büyüdü ve henüz 13 yaşındayken yerel bir kanalda çocuk programı sunmaya başladı. O yaşlarda evden kaçıp tiyatro oyunlarına giderken, kendini sahnelerde buldu ve tiyatro dersleri almaya başladı. Daha sonra mankenlik ve modellik yapmaya başlayan Başal, İzmir sahnelerinin aranan ismi oldu. 6 yıl kadar İzmir’de sahne çalışmaları yapan Harun Başal, 2014 yılında İstanbul’a yerleşti. Kısa süre içinde sosyal medyada yakışıklılığı ve paylaşımları ile dikkat çeken Başal, Instgram fenomenleri arasında yer aldı. Başal, o furya ile DJ’lik ve MC’lik yapmaya başladı. İstanbul sahnelerinin de aranan yüzü olan Harun Başal, daha sonra dizi teklifleri aldı ve oyunculuk yapmaya başladı. Şu an iki ayrı kanalda sunuculuk yapan Başal, ekranlarda magazin yorumculuğu da yapıyor. Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve sanatin bir cok dalinda isminden surekli söz ettiren Başal Geri dönüşümede merak salmış amerikaya proje hazirliyor.

Check Also

Kalbinden Öptüm.

UTKU HAN “KALBİNDEN ÖPTÜM” DEDi Karadeniz müziğinin sevilen genç sanatçısı Utku Han, yeni teklisi “Kalbinden …

Bir cevap yazın