HALUK LEVENT’EN SEN OLASIN…

HALUK LEVENT’İN YENİ ALBÜMÜ ‘TAM BANA GÖRE’NİN

İKİNCİ VİDEO KLİBİ: ‘SEN OLASIN’

İlk günden beri ‘Tam Bana Göre’ albümünde en çok dinlenen, Haluk Levent hayranları tarafından konserlerde ezbere söylenen ‘SEN OLASIN’ şarkısının video klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi.

Haluk Levent, 26 yıllık müzik hayatınınPasaj&Garaj Müzik etiketiyle yayımlanan 15. albümü ‘Tam Bana Göre’nin ikinci video klibini ‘Sen Olasın’ şarkısına çekti.

 

Sözleri Ömer Faruk Güney, müziği Namık Naghdaliyev, düzenlemesi Yıldıray Gürgen’e ait ‘Sen Olasın’ın video klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi.

 

Dış çekimlerinin Belgrad Ormanlarında yapıldığı, 40 kişilik bir ekibin iki günde tamamladığı klipte, ikinci baharını yaşayan 85 yaşındaki bir çiftin aşkı anlatılıyor.

Vokalde Cinare Melikzade’nin eşlik ettiği ‘Sen Olasın’ın video klibinde Haluk Levent’in yıllardır birlikte çalıştığı orkestrası da yer aldı.

On şarkının yer aldığı ‘Tam Bana Göre’ albümünde yer alan 3 şarkının düzenlemesini Göktuğ Şenkal üstlenirken 7 şarkı Yıldıray Gürgen tarafından hazırlandı. ‘

 Kendi müzikal geçmişinde kullandığı her türden, kendini dinleyenlerin beğeni yelpazesindeki her renkten parçalar bulunan bu albüm için söylemeyi çok sevdiği şarkıları seçen Haluk Levent, bu albümü bundan sonraki çalışmalarında açılacağı yeni ufukların habercisi olarak görüyor.

Youtube klip izleme linkihttps://youtu.be/6IyCtFQOun0

Check Also

HALK MÜZİĞİ NEŞET ERTAŞ’TAN MİRAS KALDI

Halk müziğinin güçlü sesi Emrah Tezcan, “Yazan Kalem Siyah” isimli yeni single çalışmasını sevenleriyle buluşturdu. …

Bir cevap yazın