GRİPİN 20. YILLARINI KUTLAYACAKLAR! İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin ikincisinde Gripin Grubu sahneye çıktı. Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserlerin ikincisinde ünlü rock grubu Gripin’i tam 5 bin kişi izledi, sevilen grup 2 saat sahnede kaldı ve şarkılarını Anatolium Marmara Avm’yi dolduran 5 bin kişiyle birlikte söyledi. Grup üyeleri, Hollanda’da çektikleri 2 klibin ardından Türkiye’ye döndü ve sahneye ilk kez Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nde çıktı. BU SENE 20. YILLARINI KUTLAYACAKLAR! 1999 yılında kurulan Gripin Grubu’nun üyeleri bu yıl 20. Sanat yıllarını kutlamaya hazırlanıyorlar. Birol Namoğlu “Çok özel konserler, etkinlikler ve sürprizlerimizle 20. Yılımızı müzikseverlerle kutlayacağız” dedi.

GRİPİN 20. YILLARINI KUTLAYACAKLAR!

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin ikincisinde Gripin Grubu sahneye çıktı.

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserlerin ikincisinde ünlü rock grubu Gripin’i tam 5 bin kişi izledi, sevilen grup 2 saat sahnede kaldı ve şarkılarını Anatolium Marmara Avm’yi dolduran 5 bin kişiyle birlikte söyledi. Grup üyeleri, Hollanda’da çektikleri 2 klibin ardından Türkiye’ye döndü ve sahneye ilk kez Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nde çıktı.

BU SENE 20. YILLARINI KUTLAYACAKLAR!

1999 yılında kurulan Gripin Grubu’nun üyeleri bu yıl 20. Sanat yıllarını kutlamaya hazırlanıyorlar. Birol Namoğlu “Çok özel konserler, etkinlikler ve sürprizlerimizle 20. Yılımızı müzikseverlerle kutlayacağız” dedi.

Check Also

Depresyondayım

Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Merdiven” gibi şarkılarıyla dikkat çeken Dedublümangrubu sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin …

Bir cevap yazın