Breaking News

Gökhan Girmez’in Adana’dan Dubaiye Giden Hayat Hikayesi.

Dubai, dünyanın en hızlı büyüyen mutfak endüstrisinden birine ev sahipliği yapıyor. Gökhan, sadece 28 yaşında, bu endüstrinin önemli bir parçası. Dubai’de yaşayan insanların aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı restoranı var.

 

QF&B’de büyük bir etkileyici ve Kurumsal Haberleşme Uzmanı olan Gökhan, Huqqa ve Galliard’ı Dubai yemek dünyasında öne çıkarırken aynı zamanda dünyayı dolaşıp en son moda trendlerini sergilemekte ve büyüyen ve ışıltılı Instagram üzerinde çalışıyor.

 

Gündelik işi için Gökhan, Halkla İlişkiler, Medya Planlama, Strateji ve Etkileyici İlişkileri yapıyor. Ayrıca New York, Londra, Türkiye ve tüm Avrupa’da projelerle dünyayı gezmesi gereken birden fazla işletmesi var.

 

Şık Türk, Türkiye’nin güneyindeki büyük bir şehir olan Adana’da doğdu ve büyüdü. Babası yarı Suriyeli olduğu için içinde de bir miktar Arap kanı var.

 

Gökhan’ın yemek, moda ve iş dünyası ile uzun bir geçmişi var. Yetişkin yıllarının çoğunu New York, Las Vegas, Slovakya da dahil olmak üzere tüm dünyada şef olarak ve Türk Hava Yolları’nda uçan bir şef olarak çalıştı. “İşim beni yerlere götürdüğü için kendimi çok şanslı hissediyorum. Birçok ülkede seyahat ettim. Dünyayı görmeye bayılıyorum ”dedi.

 

Küçük yaşta mutfak sanatlarının ve kurumsal iş yaşamının bir karışımını içeren bir kariyer istediğini biliyordu. Şimdi rüya kariyeri gerçekleşti. İş, seyahat, moda ve yemek.

 

Hayatında bir gün biraz şuna benzeyecek: uyan, çalış, sağlıklı bir kahvaltı yap, e-postalarını kontrol et ve projelerinde biraz çalış. Daha sonra Dubai alışveriş merkezinde moda caddesine yöneldi. Operasyonları kontrol eder, ekiple öğle yemeği yiyin, sonra ünlüleri ve etkileyicileri Galliard’da Address Downtown Dubai’de ağırlama zamanı. Her şey çok göz alıcı görünüyor ama çok fazla zorlu bir iş.

 

Gökhan sadece güzel bir yüz değil. Halkla İlişkiler, Turizm İşletmeciliği ve elbette İstanbul Mutfak Sanatı Akademisi’nden mezun oldu.

 

Türkiye’de denetleyici bir sunucu olarak Q Food & Beverage’e katıldı ve Dubai’ye taşınmadan önce, tam zamanlı olarak rol almak ve Huqqa ve Galliard’da uzun vadeli planlamanın yanı sıra günden güne başa çıkmak için kurumsal iletişim uzmanı olarak çalıştı. Dubai. “Uzun ve zorlu bir yoldu, ama yaptığım şeyi seviyorum, bu yüzden hayatımın doğal bir parçası gibi hissetmek, saf yiyecek rolünden restorancı olarak daha kurumsal bir rol oynamak, aynı zamanda gece hayatında da durmak .

 

Jet set programına ek olarak, burada BAE’deki medya ve etkileyici ilişkilerini ve bölgesel olarak diğer restoranları ele alıyor.

 

Gökhan, halen Huqqa’nın Londra’ya ilk girişimini başlatırken, diğer uluslararası gece hayatı projelerini de yürütmektedir. “Hayatımda hem tutkularımı, iş yerimi hem de yemeği karıştırdığım bir noktaya ulaştım. Artık işimizi ve dallarımızı genişletiyoruz, bana bilgi ve kurumsal yetenekler portföyümü geliştirme şansı veriyor. ”

Check Also

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ 30 yıldır magazin dünyasındaki sayılamayacak kadar çok ünlünün basın danışmanlığı yanında …

Bir cevap yazın