Breaking News

Gizli Sahneye Çıktı Yakalandı.

AİLESİNDEN GİZLİ SAHNEYE ÇIKIYORDU, KONSERDE EN ÖNDE ANNE VE BABASINI GÖRDÜ!

 
KONSERDE ANNE VE BABASINA YAKALANDI!
İpek Açar’ın Cuma akşamları TRT Müzik’te yayınlanan “İpek Açar ile İpek Yolu” Programı’nın bu haftaki konuğu Betül Demir oldu. Demir ve Açar, TRT Müzik ekranlarından muhteşem bir konser gecesi yaşatacaklar.
Betül Demir, çekimler sırasında ailesinden gizli olarak sahneye çıkmaya başladığını, bir konserinde ise Anne ve Babasına nasıl yakalandığını anlattı. Demir: “Üniversitedeyken müzik grubu kurmuştum ve Mayıs festivallerinde çıkıp şarkı söylüyorduk. Bir konserde benden sonra Kenan Doğulu sahneye çıkacaktı, çıktım sahneye son derece güvenle, söylüyorum şarkıyı derken baktım Annem ve Babam en önde. Bundan dönüşü yok, gözünü kapa sen oraya bakma dedim, gözümü kapattım, şarkılarımı söyleme başladım. Bir yandan da ağlıyorum. Sonra alkışları duyunca, başarımı görünce baktım benden fazla ağlamışlar… Sonuma kadar yanıma oldular, böylesine sevgi dolu, anlayışlı bir ailem olduğu için” dedi.

Check Also

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR Türk baba ile Öğretmen Rus annenin tek  çocuğu olan Gayrimenkul Danışmanı Timur Sotskov,başarılı …

Bir cevap yazın