Breaking News

Geri Sayım Başladı

İstanbullu Roman Çocukları dizisi Roman kültürünü anlatan, içinde aşk, aksiyon ve dramında olduğu bol kahkahalı bir komedi dizisidir. 5 kafadar arkadaşın, içinde bulunduğu durumlar itibariyle başlarına çeşitli enterasan komedi olaylar gelir. Dizinin başrolünü Çukur dizisinden tanıdığınız Kayhan Pinç ve sevgilisini canlandıran Ceylan Yalın, ses sanatçısı aynı zamanda kendisi de Roman olan Ümmüye, çeşitli dizilerde ve kurtlar vadisi dizisinin Baytar karakterini canlandıran Arif Selçuk ve doğal yetenekli internet fenomeni Roman Çocukları da dizide rol almaktadır.

Yapımcılığını Almanya’nın önde gelen menajer ve yapımcı şirketi olan zindan yapımın Selçuk Büyükçukurlu ve Ziya Taşkıran’ın yapmış olduğu “İstanbullu Roman Çocukları” internet dizisinin yönetmen koltuğunda ise, kendisi de roman olan, ünlü yönetmen Ferit Çetinkaya üstlenmistir. Ayrıca dizinin senaryosunu, dizinin başrolü ve aynı zaman da bu dizinin hayata geçmesini sağlayan Kayhan Pinç yapmaktadır.

Yapımcı Selçuk Büyükçukurlu

Check Also

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR Türk baba ile Öğretmen Rus annenin tek  çocuğu olan Gayrimenkul Danışmanı Timur Sotskov,başarılı …

Bir cevap yazın