Genç Yaşta Büyük Başarılar.

Aslen; Ağrı doğumlu olup Ankara’da yaşamına devam eden 25 yaşındaki başarılı yazar Adem Taşdemir ile gerçek sensin kitabı hakkında konuştuk. Ticaretle uğraşıp aynı zamanda yazarlık ve ara ara oyunculukla da ilgilenen başarılı yazarın ilk kitabı “Gerçek Sensin” dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Adem Taşdemir başarısının sırrını şu sözlerle açıkladı. Ben bu ilginin sırrını hikayenin gerçekliğine ve insanların hayatına etki etmesine bağlıyorum kitabımızın kahramanı hayatı ile ilgili kaygılar duyuyor hepimiz gibi endişeleri var istekleri var hayatta yapmak istediği şeyler var ama gerçekçi şeyler hayal ürünü ya da fantastik şeyler değil hayattaki amacını arıyor kendini tanımak istiyor mutluluğu arıyor ve uğruna çabalayacak hedefler edinmek istiyor ve çoğumuzun yaptığı gibi bunlar yalnızca istekte kalmıyor bunlara ulaşmak için çabalıyor peşinden gidiyor bunlar için bedel ödüyor ve bunların peşinden giderken edindiği deneyimleri ve ulaşmayı başardığı şeylerin duygusunu bize anlatıyor yani bizim vazgeçtiğimiz ertelediğimiz şeyleri yapıp bu yolculuğunu bize anlatıyor işte kitaba duyulan ilginin sebebi bu yolculuğun insanlara verdiği heyecan ve içeriğin insanlara hitap etmesinden kaynaklanıyor.


Check Also

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor.   

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor. Genel merkez Amerika olan Vocemusictv yapım sahibi Selçuk Sal Küçük; Türkiye’de Yatırımlarına …

Bir cevap yazın