FERDİ TAYFUR’UN TEK VELİHATI BENİM.

Ferdi Tayfur’a benzerliği ile tanınan Ferdi Gürses ”AĞLATTIN BENİ” ve ”O KADIN NERDE?” isimli yeni şarkılarını piyasaya çıkardıktan sonra gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Ferdi Gürses ”Ferdi Tayfur’un bir tek velihatı benim. Gürses usta sesleri yaşatmak bana gurur verir bende sevgili Abimin o güzel sesini sesimle tamamlayacağımı düşünüyorum. en önemlisi onu temsil etmek ve ona onun sevenlerine layık olmaktır. Bunu yapacağımdan kimsenin endişesi olmasın Ben Ferdi Gürses olarak Allah bu güzel sesi vermiş , bende ömrüm olduğu kadarıyla şarkı söylemeyi sürdüreceğim.Bir mirasa adaysanız ya da orada iseniz ona onun misyonuna layık olacaksınız ve ben buna hazırım. 2 tane güzel şarkıyı sevenlerimin beğenisine sundum.” şeklinde konuştu.

1996 SENESİNDE’DE BOĞAZ KÖPRÜSÜNE ÇIKMIŞTI…

96 senesinde Ferdi Tayfur’un kendisine engel olduğu için hiç bir müzik yapım şirketinin kendisine albüm yapmadığı gerekçesiyle Boğaz köprüsüne çıkıp intihar etme girişiminde bulunmuştu. Bu eylemi o dönemlerde çok ses getirmiş ve yapımcılar Gürsesin peşine düşmüştür. Daha sonra ilk albümünü yapan Ferdi Gürses bugüne kadar 25 albüm yaptı.

”FERDİ TAYFUR ÖNÜMÜ KESTİ”

Ayrıca usta yorumcu Ferdi Tayfur’lada bir araya geldiğini ve Ferdi Tayfurun kendisini dinleyerek Ferdi Gürses in ses ve yorumuna 10 puan verdiğini fakat perde arkasında hiç de öyle olmadığını yaşayıp gördü. Ferdi Tayfur’un kendisinin önünü kestiğinin altını çizdi.

Check Also

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR Lise yıllarından bu yana yazdığı hikaye ve şiirleri bir bir hayata geçirmeye …

Bir cevap yazın