Pazartesi , Haziran 27 2022

Tag Archives: Kıvanç tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’dan 2 milyon dolarlık dev anlaşma

Reklamların aranılan ismi Kıvanç Tatlıtuğ para basıyor… Yakışıklı oyuncunun şimdi de dünyaca ünlü bir markayla 7 milyon 750 bin TL’ye el sıkıştığı iddia edildi. Yeni filmi ‘Hadi Be Oğlum’un çekimleri için şu sıralar Kaş’ta olan Kıvanç Tatlıtuğ, servetlik bir anlaşmaya imza attı. Mavi Jeans reklamlarında oynayıp 2 buçuk milyon doları (yaklaşık 9 buçuk milyon TL) cebine koyan oyuncu, şimdi de …

Read More »

Kıvanç Tatlıtuğ’un dramı

Kıvanç Tatlıtuğ, hüzünlü bir baba-oğul hikayesini konu alan Hadi Be Oğlum adlı sinema filminde başrolü üstlendi Filmin çekimleri geçtiğimiz günlerde Kaş’ta başladı. Yapımcılığını Fırat Doğu Parlak ve Koray Şahin’in yaptığı Hadi Be Oğlum da, Tatlıtuğ’un oğlunu Alihan Türkdemir, babasını Yücel Erten, eşini ise Büşra Develi canlandırıyor. Yönetmenliğini Bora Egemen’in üstlendiği film, 25 Film ve 20th Century Fox ortaklığında çekiliyor.

Read More »

Tatlıtuğ Keyifsiz

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Etiler’de bir restaurant çıkışı görüntülendi. Oyuncunun keyifsiz olduğu dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde hastalanan oyuncuya sağlık durumu sorulunca, “iyiyim” demekle yetindi. MORALİMİZ BOZUK! Öte yandan keyifsiz görünen Tatlıtuğ sorulara da cevap vermek istemeyerek, “ülkenin durumu kötü arkadaşlar, moralimiz bozuk, öyle çok konuşacak durumda değilim” şeklinde cevap vererek aracına bindi.

Read More »