Tag Archives: harun kolçak

Harun Kolçak’ın vasiyeti yerine getirildi.

Geçtiğimiz ay vefat eden ünlü şarkıcı Harun Kolçak’ın vasiyeti gerçekleşti. HT Magazin’de yer alan haberine göre; Harun Kolçak’ın yakın dostu Sibel Benekli’ye kedi kulübesi yaptırmasını vasiyet ettiği ortaya çıktı. Sanatçının vefatının ardından Beyoğlu Belediyesi ile iletişime geçen Benekli, Kolçak’ın anısına Cihangir Parkı’na kedi kulübesi yaptırdı.

Read More »

Sanatçı Harun Kolçak hayatını kaybetti.

Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören şarkıcı Harun Kolçak 62 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı Harun Kolçak hayatını kaybetti. Maslak Acıbadem’de tedavi gören 62 yaşındaki sanatçı Kolçak’ın yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Read More »

İbrahim Tatlıses’ten Harun Kolçak için mesaj

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan Harun Kolçak’ın durumunu gazetelerden öğrendiğini sosyal medyada açıkladı. “Allah yardımcısı olsun” Tatlıses üzüntüsünü, “Harun kardeşimi bugün gazeteden okudum çok üzüldüm Allah’ımdan Harun’a şifa sizlerden de dua bekliyorum. Böyle sesler az gelir, Allah yardımcısı olsun; amin” sözleri ile dile getirdi.

Read More »

Ünlü Popçunun Durumu Ağır

Ünlü popçunun durumu ağır. Harun Kolçak yoğun bakıma kaldırıldı. Edinilen bilgilere göre, sanatçının durumunun ağır olduğu belirtildi. Pop müziğinin efsane isimlerinden Harun Kolçak’tan üzücü haber geldi. Hastaneye kaldırılan Kolçak’ın durumuyla ilgili babası Eşref Kolçak açıklama yaptı. Eşref Kolçak, “dün Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı, durumu çok ağır. Daha sonra da başka bir hastaneye götürüyoruz” dedi. Ünlü sanatçının prostat kanseri nedeniyle ameliyat …

Read More »