Pazartesi , Mayıs 17 2021

Tag Archives: güllü

Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet Gözterimde.

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, seri filmin ikincisi olan Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet filmi gösterime girdi. 17 Ocak’ta vizyona giren filmin galasına, filmin oyuncuları Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Celil Nalçakan katıldı. İlk gün seyirci karşısına çıkan Film’de ilk dikkat çeken ise Arabesk müziğinin güçlü sesi Güllü’ün okuduğu, Sabah Olmadan …

Read More »

Güllü Tiyatro sahnesinde.

Çadır tiyatrosu başlıyor. Arabesk sanatçısı Güllü ilk kez tiyatro sahnesinde boy gösterecek. Dev kadrosuyla hazırlanan muhteşem gösteri, 4 Ekim Çarşamba Akşamı saat 19:00’da Ataşehir Novada Cemal Süreyya salonunda seyirci ile buluşacak. Arabesk sanatçısı Güllü’nünde dahil olduğu Çadır tiyatrosunda, Canan Sabah Erden’de rol alıyor. Bol şarkılı bu gösteriyi kaçırmayın.

Read More »

Güllü Alem Bar’a geliyor

Fantazi  ve Arabeskin kraliçesi Güllü İzmir Alem Bar’a geliyor. Ünlü Sanatçı Eylül Metin’in sahibi olduğu İzmir’in en gözde mekanlarından olan Alem Bar uzun bir aradan sonra 1 Nisan Akşamı, Muhteşem yorum Güllü’yü ağırlıyacak.

Read More »

Güllü’yü gören tanıyamıyor

Şarkıcı Güllü, 9 ayda tam 70 kilo birden verdi. Bambaşka bir görünüme kavuşan Güllü’yü görenler gözlerine inanamadı. Önceki akşam Club Etiler’de sahne alan şarkıcı geçirdiği mide küçültme operasyonu sonrasında eski formuna kavuştuğunu söyledi. “BAMBAŞKA GÜLLÜ GELİYOR” Şarkıcı Güllü, mide küçültme operasyonu ile 9 ayda tam 70 kilo birden verdi. Güllü resmen eridi bitti. Yeni görünümüyle çok daha genç gösteren Güllü’yü …

Read More »

Yeni Fenomen Güllü Sel.

Sosyal medya Ünlüleri çoğalıyor. Sosyal medyada verdiği cesur pozlar ve danslarıyla dikkat çeken, takipçi sayısı her geçen gün artarak çoğalan, sosyal medya fenomeni Güllü Sel yakında Dj kabininde kendini gösterecek.

Read More »