Pazartesi , Haziran 27 2022

Tag Archives: Fiyort live

İki iddeali isim arka arkaya Aynı sahnede

Haftasonu İstanbulun kalbi Fiyort Live Performans ta atıcak. Serdar Ortaç ve Murat Dalkılıç sahne alıyor. İki dev isim arka arkaya sahneye çıkacak. 9 Aralık Cuma akşamı Fiyort Live Performans’da eğlence tavan yapacak.

Read More »

Ümit Besen Fiyort Live sahnesinde…

60’lı yaşlara gelen Delikanlı… Ümit Besen Fiyort Live sahnesinde adeta genç sanatçılara taş çıkarttı. Mekanı hınca hınç dolduran Besen hayranları oldukça çok keyf aldı. Sanatçı gençlere sahneden “neden hep böyle üzüntülü şarkılar yapmışım ? Diyerek;  Çocuklar dedi gülerek ve dinleyenlerine siz şarkılar gibi hayat yasamayin çok mutlu olun nasihatı verdi.  Sanatçıya sahnede Pamela eşlik etti.

Read More »

İstanbul Kiboşu Özlemiş

Kibariye İstanbul’da Sahne Aldı. Arabeskin Kraliçesi Kibariye ve Romanların starı Kobra Murat ” Fiyort Live Prrformance ” İstanbul’da sahne aldılar. Mekanı hınca hınç dolduran Kibariye hayranları, sanatçının okuduğu şarkılarla unutulmaz bir gece yaşadılar.  

Read More »

Fiyort Live Kasım ayı programı

Kisa sürede ismini her yerde duyuran Fiyort Live Performance İstanbulun en gözde mekanları arasında yer alıyor bugüne kadar sahne alan sanatçıların hepsi verdiği ropartajlarda mekanı çok begendiklerini gerçek müziğe önem verildigini belirttiler. Fiyort Live Kasım ayı programı belli oldu. Listede en çok dikkat çeken 2 isim Hande Yener ve Demet Akalın. Bakalım 2 ünlünün sahne alacağı akşamlarda kime ilği daha …

Read More »