Pazartesi , Haziran 27 2022

Tag Archives: arabesk

Tim Başkanı İsmail Gülle & Ferhat Göçer Kültürümüzü Dünyaya İhraç Etmeliyiz !

TİM BAŞKANI İSMAİL GÜLLE & FERHAT GÖÇER KÜLTÜRÜMÜZÜ DÜNYAYA İHRAÇ ETMELİYİZ! FERHAT GÖÇER; TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ 29 EKİM FİLMİNE TÜRKÜLERLE HAYAT VERDİ! TİM “Cumhuriyet Geleneğimiz, İhracat Geleceğimiz” sloganıyla Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor Türkiye ihracatçılar Meclisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladığı filmi “Cumhuriyet Geleneğimiz, İhracat Geleceğimiz” sloganıyla yayınlandı. Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM), Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümü vesilesiyle özel bir film hazırladı. Anadolu motifleri ve güçlü …

Read More »

Bana Biraz Zaman Lazım… Ceylan

Ceylan’dan muhteşem Klip Türkülerin kraliçesi Ceylan Arabesk albümünde yer alan ve sözü müziği İlyas Keçeci’ye ait olan, aranjesini Coşkun Kıvılcım’ın yaptığı Bana Biraz Zaman Lazım adlı şarkısına geçtiğimiz günlerde, Yönetmen Erkan Nas ile klip çekti. Klip bugün tüm müzik kanallarında gösterime girdi.

Read More »

Cansever Türkiye Turnesine Hazırlanıyor.

Arabesk ve Fantazi müziğinin güçlü yorumcusu Cansever Uzun bir aradan sonra Aralık ayında Türkiye’ye geliyor. Sanatçı çıkardığı Doya Doya Arabesk albümünün büyük ilgi görmesinin ardından Avrupa turnesine çıkmıştı. Sanatçı 5 Aralık’dan itibaren ise Türkiye’nin çeşitli illerinde sevenleri ile buluşacak.

Read More »