Breaking News

Eskiler Orada kaldı

‘Eller Kadir Kıymet Bilmiyor Anne’ şarkısıyla 80’li yıllara damga vuran Hakan Aslan’ın bundan 10 sene önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, 80’li yıllarda yaptığı albümlerle tanınan Hakan Aslan’ın cinsiyet değiştirdiğini açıkladı.

SESSİZ SEDASIZ CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ

Yeşim Salkım, Nuray Hafiftaş ve Sinan Özen’le konservatuvarda aynı sınıfta okuyan ve Kibariye’nin ‘Eller kadir kıymet bilmiyor anne’ şarkısını Türkiye’de ilk yorumlayan isim olan Hakan Aslan’ın, 10 sene önce Tayland’da sessiz sedasız ameliyat olarak cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

“DİNLEYİCİLERİMDEN TANIYANLAR OLUYOR”

80’li yıllarda büyük bir reklam kampanyası ile çıkış yapan Hakan Aslan, bu sefer Eylem Erener olarak ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konuştu. Erener, “Yurtdışında değişime karar verdim ve 10 yıl önce Tayland’da ameliyat oldum. Kendimi huzurlu ve sağlıklı hissettiğim için yaptım. Huzurlu bir hayatı hiçbir şeye değişmem. İzmir’de ve İstanbul’da yaşıyorum. Sessizliğim sakin ve dingin bir hayatı seçtiğim içindir. Çevremdeki herkes biliyor. Dinleyicilerimden tanıyanlar oluyor. Sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşıyorlar. Kimseden negatif bir düşünce ve söylem duymadım. İnsan duruşuyla zaten bunu karşı tarafa verir. Ailem hep olumlu baktı. Eski albümlerimde isim ve resim değişikliği düşünmedim. Onlar orada kaldı” ifadelerini kullandı.

Check Also

Hatay Arsuz’da Yeni Yıl Coşkusu

İçinde bulunduğumuz zor bir seneyi geride bırakırken, bir çok sanatçı Yılbaşı akşamı uzun bir aradan …

Bir cevap yazın