Cumartesi , Aralık 4 2021

Emre Karayel evlendi.

Oyuncu ve sunucu Emre Karayel, uzun süredir birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci dünya evine girdi

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Ünlü oyuncu Emre Karayel, temmuz ayında nişanlandığı iç mimar sevgilisi Gizem Demirci ile nikah masasına oturdu.

Karayel ve Demirci çifti, aile üyeleri ve yakın dostlarının da katıldığı bir törenle dünya evine girdi. Beylerbeyi’ndeki bir otelde gerçekleşen nikahla hayatlarını birleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Emre Karayel’in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat gelinin şahitliğini Duygu Dizer ile Deniz Dizer yaptı. Çiftin Bodrum’da kısa bir balayı tatili yapacağı öğrenildi

Karayel, “Hepiniz biliyorsunuz, uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu ama evliliğe giden birlikte bir ömüre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Korona sebebiyeti ile aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız.” dedi.

“Nikahtan saatler sonra sokağa çıkma yasağı da gerçekleşecek, davetlileri hemen yolcu edeceksiniz heralde?” şeklinde yöneltilen soruya ise Karayel, “Hemen göndereceğiz, öyle olacak ne yazık ki…” cevabını verdi.

Check Also

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı!

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı! 5 ay önce çıkardığı “Sen Hiç Korkma” parçası ile adından …

Bir cevap yazın