Elif Karlı’nın en acı günü! 30 yıllık eşine böyle veda etti

Ünlü sanatçı Elif Karlı’nın eşi Cengiz Karlı, tutuklu bulunduğu Tokat Cezaevi’nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 57 yaşında hayatını kaybeden Cengiz Karlı için dün Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde cenaze namazı kılındı. Eşini son yolculuğuna uğurlayan Elif Karlı, çocukları Ecem Naz ve Alperen ile birlikte camii avlusunda taziyeleri kabul etti.

Elif Karlı’yı cenaze töreninde sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Törene Cengiz Kurtoğlu, Alişan, Özlem Yıldız, Ferman Toprak, Bülent Serttaş, Ercan Saatçi, Behzat Uygur, Polat Yağcı gibi çok sayıda isim katıldı.

 

Cengiz Kurtoğlu, “Çok eski abi kardeştik. Ailecek görüşürdük. Rahatsızlığı vardı fakat yenemedi. Kardeşime rahmet diliyorum” diye konuştu.

Bülent Serttaş, tabut başında gözyaşlarına hakim olamadı. Serttaş, “Burada iki cümle ile Cengiz Karlı’yı anlatmak zor. Hiçbir zaman birbirimizi ismimizle hitap etmedik. O bana ciğerim, ben ona ciğerim derdim. Keşke çocuklarının, eşinin yanında olsaydı. Bizi en çok üzende bu oldu. Nur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

Check Also

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti!

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti! Son dönemlerin başarılı iş insanlarından Yük. …

Bir cevap yazın