Breaking News

El Attığı yer ünlü durağı oluyor.

Dün Akşam Bir Mekanda Ünlülerin Asistanı Ve Bir Çok Ünlü Mekanın Eğlence Ve Sanatçı Müdürlüğü Yapan Sevgili Dostun BySarp’la Aynı Mekandaydik. Uzun Zamandir Hiç Bir Davete Organizazyona Katilmiyordu. Bi Ara Kafa mi Masadan Cevirdim .

Nişantaşı Meyhanesi Beyoğlu Beyzade Fasil Ve Daha Bir Çok Önemli Restorantın Sahibi Olan Mehmet KARAASLAN Her Zaman Ki Gibi Şıkligi Krizmasinla İnsanları Selamliyarak BySarpin Masasina Oturdu.

Ve O An Anladım Ki İki Başarılı İnsan Bi Araya Geldiğine Göre Bir Şeyler Var Dedim. 3..4 Dk Sonra Hemen Masasinin Yanına Yaklaştım Beni Görünce Hemen Yanına Çağırdı Bende Fırsat Bu Fırsat Deyip Hemen İlk Sorumu yapıştırdim.

Sarp Mehmet beyle Yeni Projeler Var Sanırım Dedim Sarp’ta Gülümseyerek Evet Beyoğlu Beyzade Fasil in Eğlence Basın ve Sanatçı Müdürlüğünü Aldım Dedi Ve O An Düşüncelerim de Yanilmadigimi Anladım.

Mehmet Karaaslan Ünlü Mekanların Sahibi. BySaRp Zaten Gündemden Düşmeyen Her Yaptığı Organizasyon’la Haftalarca Kendinden Bahsettiren 2 Dev Bir Araya Gelirse Vay Beyoğlu’nun Haline…

Her hafta 2 Ünlü Sanatçıya Yer Vericek Olan Bysarp Fiat Listemi Görenler Şasircak Eğlenmeyen Kalmicak Yani Erhan’cım Yine Ortalığı Karistircam Dedi.

Bizde Magazin Arı Ailesi Olarak Hayirli olsun Bysarp Demekten Baska Bisey Düşmüyor.

Check Also

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ 30 yıldır magazin dünyasındaki sayılamayacak kadar çok ünlünün basın danışmanlığı yanında …

Bir cevap yazın