DORA DOĞAN “BEDENİM RUHUNA GELİN” ŞARKISIYLA MERHABA DEDİ !

Müzisyen bir ailenin kızı olarak Eskişehir’de dünyaya gelen Dora, gitar virtüözü olan babası sebebiyle küçük yaşlardan beri müziğe sevdalı bir sanatçı. Şarkı söylemenin yanı sıra beste yaparak büyüdüğünü belirten güzel sanatçı, zor olan şeyleri yapmayı daha çok sevdiğini, beste yapabilmenin Allah vergisi bir meziyet olduğunu düşündüğünü ekledi.

Besteci ve yorumcu kişiliği ile müzikseverlere merhaba diyen Dora Doğan, söz müziği kendisine ait olan “Bedenim Ruhuna Gelin” adlı şarkısına klip çekti. Aranjörlüğünü Erman Tazegül’ün yaptığı şarkının klip yönetmenliğini Hasan Sessiz üstlendi. Müziğe profesyonel anlamda merhaba dediği için bugünlerde oldukça heyecanlı olan Dora, şarkısının tanıtım çalışmalarını yaparken bir yandan sahne ve konser çalışmalarını sürdürüyor.

Dora Doğan; “‘Bedenim Ruhuna Gelin’ şarkımı uykumdan uyanıp sabahın ilk saatlerinde yaptım. Her şarkım benim gözbebeğimdir ama bu şarkımın yeri bir başka. Bu arada sevdiğiniz sanatçılardan Tuğba Altıntop başta olmak üzere bestelerimi verdiğim bir çok ünlü isim var. Şarkı söylemek başka bir aşk, beste yapmak bambaşka. Yaz ayları için hareketli, kıpır kıpır bir şarkı hazırlıyorum. Dillerde slogan olacak eminim. Müzik benim en büyük aşkım, sürprizlerle geliyorum.” Dedi.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın