Breaking News

DEVLETİMİZ BU MÜPTEZELLERİN YANLARINA KAR BIRAKMAMALI

DEVLETİMİZ BU MÜPTEZELLERİN YANLARINA  KAR BIRAKMAMALI 

Uzun bir süredir görüntülenmeyen Berdan Mardini, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Yakın bir arkadaşıyla toplantı gerçekleştirdiğini ve yakın zamanda yeni bir işbirliğine gideceğini ifade eden Mardini, ”Gül yağı ve gülsuyu üretimimize başladık. İnşallah 2022’de pik noktasını yaşayacağız. İnşallah bundan sonra kolonya ve parfümleriniz benden” diyerek gülümsedi.
Gündemin sıcak konusu olan sosyal medyayla ilgili gelecek kısıtlamaların sorulması üzerine de konuşan Mardini, ”Sosyal medyadan zaman zaman çok ağır hakaret, tehdit ve küfürler edildi bana. Bu müptezeller var, şerefsiz, namussuzlar var. İnsanları bırakıp, eşlerine, çocuklarına hatta ve hatta doğmamış çocuklarına küfür edenler var. Bana kalsa bunların asılması gerek. Cumhurbaşkanımız siteminde çok haklı. İlk önce siyasette Binali Yıldırım’ın eşine, sonra Selahattin Demirtaş’ın eşine şimdi de Berat Albayrak’ın yeni doğan çocuğuna ağza alınmayacak sözler sarf ettiler. Müptezeller bunu artık moda haline getirdi. Devletimizde bu müptezellerin yanlarına bırakmamaları gerekiyor. Ben kimseye hakaret, ağır bir söz etmezken, başkasının benim karıma kızıma ağır sözler söylemeye hakkı yoktur, olamaz da! Benim eşim, çocuklarım sosyal medya kullanmıyor. Sırf bu yüzden. Ama bununla ilgi bir kanun gelse herkes kullanır bu platformları. Bir insanı sevmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz ama küfür edemezsiniz. Hele ki karısına, çoluğuna çocuğuna.Bu durum benim çok zoruma gidiyor” dedi. 
Ben 360 Liraya Bir Döner Yemem!
Bodrum’da Fiyatına Bakmadan Bir Sipariş Vermem!
Son zamanların en çok konuşulan konusu olan Bodrum’daki pahalılığında hatırlatılması üzerine esprili bir dille konuya yaklaşan Mardini, ”Gitme kardeşim. Ben illa kazık yemek istiyorum diyorsan tabii Bodrum orada. Serbest piyasa ne diyebiliriz ki. Ben şahsen gidip o paraları vermem. 360 liraya bir döner yemem. Ben Bodrum’a gitsem fiyatına bakmadan bir sipariş vermem.” dedi. 
Gereksiz Harcamalardan Kaçınıyorum Artık!
Pandemi dönemi sonrası harcamalarına daha da dikkat ettiğini belirten Mardini, ”Bu zorlu süreç daha da devam ederse herkes olduğu gibi bizler de zorlanacağız. O yüzden yarın kötü günler yaşayabilecekmiş gibi ayağımı yorganıma göre uzatacağım. Düne kadar giyime kuşama bir ton para veren ben artık bundan sonra o paraları vermeyi planlamıyorum. Geçen gün bir ayakkabı aldım. 200-300 lira mis gibi de ayakkabı kullanıyorum. Artık öyle lükse kaçmayacağım. O gereksiz harcamaların yerine insanlara istihdam sağlayıp, insanlara iş kolu açmayı hedefliyorum. ” dedi. 

Check Also

Garip Plak Fenomen Şarkıcı ile El Sıkıştı

“Bedel Ödedik” şarkısı ile müzik piyasasında adından sıkça söz ettiren Vedat Alçay kariyerindeki başarıyı sadece …

Bir cevap yazın