DERYA ULUĞ’DAN SAMİMİ İTİRAFLAR

Derya Uluğ, Emel Yalçın’ın her cumartesi 23:00 da Milyon Tv ekranlarında yayınlanan ve her hafta birbirinden ünlü konuklarını ağırladığı programının konuğu oldu. Başarılı sanatçı kariyer ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ASİL!

Emel Yalçın’ın sorularını içtenlikle cevaplayan Uluğ “Hayatının dönüm noktası olan kişi kim?” sorusuna hiç düşünmeden  Asil dedi. Uzun süredir birlikte olduğu, kendisi gibi müzisyen sevgilisi Asil Gök ile ne zaman evlenecekleri ve anne olmak isteyip istemediği sorusuna ise “ilişkiler için kritik olan, sürekli beraber vakit  geçirilen pandemi sürecini ilişkimizde sorunsuz atlattık, atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreci birlikte şarkılar üreterek geçiriyoruz. Acelemiz yok mutluyuz dedi”. 

Anne olmak istiyor musun? sorusuna ise küçük yaştan beri hiç böyle bir hayalim olmadı ama bu yıllar geçtikçe değişen bir düşünceymiş. Ben kendimi henüz hazır hissetmiyorum dedi.

Programdan öne çıkan diğer başlıklar…

Yeni nesil şarkıcılar arasındaki yansıtılan dostluk gerçek mi? 

Merve Özbey, Cem Belevi, İrem Derici, Ece Seçkin, Buray ile günlük hayatta sıkça görüşüyoruz ve kardeş gibi gördüğüm dostlarım onlar benim.  İnsanlar kaostan hoşlandıkları için gerçek bulmayabilirler. 

Aynı dönemlerde şarkı çıkardığımızda tabi ki tatlı bir rekabet oluyor aramızda sonuçta herkes kendi işinin iyi olmasını ister.  

Şöhretini garantilediğini düşünüyor musun?

Digital çağda kimsenin şöhretinin garantisi yok ama üretenler ölmez. Bende üretmeye devam ediyorum.

Check Also

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti!

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti! Son dönemlerin başarılı iş insanlarından Yük. …

Bir cevap yazın