CEVHER’ DEN YEPYENİ BİR KLİP DAHA!…

Cover yaptığı arabesk ve pop şarkılarına kattığı farklı ve özgün yorumlarla, büyük ve geniş bir hayran kitlesinin takip ettiği Cevher, üç şarkı ve bir remix’ ten oluşan ” Merhametsiz ” albümünü, Benjamin Records etiketiyle dijital müzik marketlerde sevenlerinin beğenisine sundu.
Suat Aydoğan aranjörlüğünde hazırlanan albüme adını veren ” Merhametsiz “in sözü ve müziği Cevher’ e, “Özelim” ve “Bizim Şarkımız” ise Burak Öksüzoğlu’ na ait.
Sanatçı albümünün ilk video klibini, Murad Küçük yönetmenliğinde “Özelim” şarkısına çekti. Çıkış videosu “Özelim” yayınlandıktan sonra en çok dikkat çeken “Merhametsiz” ; melodik yapısı ve güçlü sözleriyle yılın favori şarkıları arasına girmeye aday.
Sözü ve müziği kendisine ait olan, ikinci video klip ” Merhametsiz ” Kemal Kekeva yönetmenliğinde Tarihi Fil Ambarlarında çekildi.
Sosyal medyada yayınladığı videolar ile milyonlarca kere izlenen ve tıklanan Cevher, yorumculuğuyla her şarkıya bambaşka lezzetler katarak büyük bir kitleyi peşinden getiriyor ve son yılların en dikkat çekici isimlerinden biri olarak 2018’de de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın