Breaking News

Cansever Sessiz Kalmadı

Geride bıraktığımız günlerde gerçekleşen başarısız darbe girişimi sonrası pek çok isim, demokrasi karşıtı bu girişimi sert bir şekilde protesto ederken, Makedonya vatandaşı olan; Ülkemizde çok sevilen ve Ülkemizi çok seven sanatçı Cansever’de bu yaşanan üzücü olaya karşılık tüm sosyal medya hesaplarındaki resimlerini, Türk Bayrakları ile değiştirerek NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE yazdı. Yurt dışında olduğundan dolayı Türkiye’de Demokrasi Nöbeti için Meydanlarda olamayan sanatçı arı magazin aracılığı ile duygularını şöyle dile gerirdi.

“İlk olarak haberi sosyal medya üzerinden ögrendim ve şok oldum. Menajerimle yaptığım telefon konuşmasından sonra tüm psikolojim bozuldu. Sabaha kadar hiç uyumadan Allaha dua ettim. Türkiye’yi korusun diye. Türkiye benim ve ailem için ikinci bir Vatandır. Yıllardır çalışıp ekmeğimizi kazanıyoruz. Doğusundan Batısına gitmediğimiz il, ilçe, köy, kasaba kalmamıştır Türk halkının nasıl Vatansever  olduğunu çok iyi bilirim.

Bu olayı yapanları Önce Allaha, sonra Türk adaletine havale ediyorum. Ve tabiki Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza büyük geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Makedonya halkı sayın “Recep Tayyip Erdoğan” gibi bir Başkomutanla gurur duyuyor.

Demokrasi Şehitlerimize Allah’tan rahmet Türk halkına başsağlığı, yaralı kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum. ”

Cansever

image image

image

Check Also

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ 30 yıldır magazin dünyasındaki sayılamayacak kadar çok ünlünün basın danışmanlığı yanında …

Bir cevap yazın