Pazartesi , Eylül 27 2021
Breaking News

Büyük Sirius günü 2019

BÜYÜK SİRİUS GÜNÜ 2019

Kadersel zamanlamaya işaret eden büyük Sirius Günü önemli bir zaman dilimidir. Eski Mısırlılar Büyük Sirius günlerinde bir yıllık kaderlerinin yazıldığına inanırlar. Müslümanların berat kandilinde 1 yıllık kaderlerinin yazıldığı gibi güneş sirius sabit yıldızı ile kavuşum da olduğu bu önemli günde bizlere duanın gücünü sunuyor.

HEP BERABER ASTROLOJİ ÖĞRENİYOR. 3 AYDA PRATİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ İLE BİRLİKTE PANDÜL EĞİTİMİ HEDİYE. TAM 3 AYDA ASTROLOJİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER DOĞUM BİLGİLERİNİ GÜN AY YIL DOĞUM SAATİNİ VE DOĞRUM YERİNİ info@astrologvedatdelek.com adresine mail atarak başvura bilirler.

Sirius günü her ne kadar sert etkilere sahip olsa da ve gelecek 1 yıl için bizlere iyi haberler vermese de bizler duanın gücüne inanalım.

Verdiğim tarihlerde ne yapmalıyız? Dua etmeliyiz. İnancımız doğrultusunda önümüzde bir bardak su ile birlikte tam konsantre olmuş bir biçimde dua edebiliriz. Ve dua ederken önünüzde olan suyu şifa ve iyi niyetler dileyerek içiniz. Bu yıl ki Sirius gününde çok önemli kritik nokta var. 7 Temmuz ve 8 Temmuz tarihleri arasında Merkür S yani durağan pozisyonda yer alıyor. 8 Temmuz günü bu durağan enerjiye şiron da eşlik etmeye başlayacak. 8 ve 9 temmuz günleri bol bol ıhlamur içiniz. Bu dönemlerde yapılan iyiliklerin jet hızı ile bizlere döndüğünü biliniz . Bu yıl Sirius Yıldızı bizlere dualarımızın yanında iyilik yapmamızı işaret ediyor. Özellikle eğitim hayatına yeni başlayacak olan küçük bir kardeşimize burs verebilirsiniz. Maddi yönden bu kadar güçlü olmayabiliriz. O zaman bir kalem, bir silgi, bir kitap ile iyiliğimizi yapabiliriz. Bu Sirius zaman diliminde bir çocuğa iyilik yapın sevindirin.

LİNKTEN KELEBEK ÇOCUKLARI İÇİN İLAÇ BAĞIŞI YAPABİLECEĞİNİZ LİNKİ PAYLAŞIYORUM. https://www.birelinnesivar.com/etkinlikdetay.php?kid=10&stkid=1

SAATİNİZ SİZİNLE KONUŞUYOR İZLEMEK İÇİN TIKLA. https://www.youtube.com/watch?v=xHfYfTgDrNY&t=146s

Sirius zaman dilimlerine önem verin Tüm hayırlı dileklerimizin kabul olması dileğimle bu önemli zaman diliminde dilekleriniz ve dualarınız arasında beni unutmamanız dileğimle sağlıklı hayırlı bol neşeli ve kazançlı günlerimiz hep beraber bizimle olsun. Sizlerden ricam yazıyı paylaşmanız. Başkalarının da bu önemli zaman dilimini öğrenmesini sağlayınız.

GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA OLAN ETKİLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLA. https://www.youtube.com/watch?v=oWvI96tDkwI&t=2s

İŞTE O TARİHLER

5 Temmuz 2019 saat 10:00 dan itibaren ile 8 Temmuz 2019 saat 10:10 saatleri arasında bizlere duanın gücünü sunuyor.

7 TEMMUZ GÜNÜNE ÖNEM GÖSTERİNİZ.

Astrolog Vedat Delek

Check Also

Hazar ve Cansever’den damar düet.

Geçimini hurdacılık yaparak kazanan genç yetenek Hazar, hayranı olduğu sanatçı Cansever ile tanışarak en büyük …

Bir cevap yazın