Breaking News

Bütün Güller Annem Kokuyor.

Yönetmenliğini Erkan Nas’ın yaptığı, Ali Ata’nın “Bütün Güller Annem Kokuyor” isimli şarkısının klip çekimi Güzel oyuncu Wilma Elles’in katılımı ile önceki akşam Kağıthane stüdyolarında gerçekleşti. Klp çekimi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Wilma Elles ve Ali Ata klip ile ilgili konuştu . Bütün annelere atledilmiş bir şarkı olduğunu belirten Ali Ata “ anneler gününde tüm annelerimize armağan ettiğimiz bir şarkı klibimizde anneler gününde çıkacak , bütün annelerimiz melektir. Hepsinin ellerinden öpüyorum ve armağan ediyorum onlara” dedi.
ANNEMİ KANSERDE KAYBETTİM!
Klipte kanser hastası bir anneyi canlandıran Wilma Elles “ Ali ata ile benim önemli bir bağlantım var. İkimizin anneside kanser hastası, benim annem vefat etti. Bizde bütün kanserli hastalara bu şarkı ile güç vermek istiyoruz . aslında bu klip çekimi bir nevi sosyal sorumluluk projesi gibi çok duygulandırdı beni”derken gözleri dolan Elles röportajı yarıda keserek su içmek istediğini belirtti.
KESİNLİKLE AYRILIK YOK !
Çocuklarının çok iyi olduğu belirten Elles “ çok iyiler sette büyüyorlar , Balıkesir’de çekimlerini yeni bitirdiğimiz “yarı yol” filminden geldik”dedi. Ayrıca Geçtiğimiz günlerde eşi Kerem Göğüş ile haklarında çıkan ayrılıyorlar haberlerine açıklık getiren güzel oyuncu “kesilikle böylebirşey yok biz gayet mutluyuz arasıra herkesin hakkında böyle haberler çıkıyor ama şükürler olsunki böyle bir şey yok “dedi.

Check Also

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR Türk baba ile Öğretmen Rus annenin tek  çocuğu olan Gayrimenkul Danışmanı Timur Sotskov,başarılı …

Bir cevap yazın