Perşembe , Temmuz 29 2021

Bursa’da Zeki Müren gecesi

ZEKİ MÜREN BURSA’DA MUHTEŞEM KONSER VE DEFİLE İLE ANILDI

Sanat Güneşi Zeki Müren Bursa’da Muhteşem Defile ve Konserler ile Anıldı

Yıldırım Belediyesi Kent Konseyi ve Tarkan Acar’ın Sanat Güneşi Zeki Müren’in 21.Vefat Yıl dönümü nedeniyle Organize ettiği etkinlik Kapsamında Defileler ve Konserler halk tarafından ayakta alkışlandı.

Reyhan CANSU’nun verdiği muhteşem konser ayakta alkışlandı.
Özellikle Zeki MÜREN şarkısını canlandıran, Bursa halkınında eşlik ettiği şarkılar herkesi ağlattı.
Ayrica ünlü sanatçı plaketini alırken nazara geldi ve elindeki plaket yere düşerek paramparça oldu.

İlk Olarak Sanat Güneşi Zeki Müren’nin Emir Sultan’da bulunan Kabrini Ziyaret eden Mankenler ve Sanatçılar ardından Reşat Nuri Güntekin’nin ÇalıKuşu adlı Roman’nın ın geçtiği bir dağ köyü olan Zeyniler Köyünde Kahvaltı yaparak Bursa’nın eşsiz Manzarası eşliğinde güne başladılar.
İlk Bölümde İzmir’den Diva Sposa’nın Özel Tasarımlarını ve tanıtan Profesyonel Mankenler, Bursa Moda Sevenlere Keyifli anlar yaşattı.
Sunuculuğunu Esra Sönmez’in Üstlendiği Defile Organizasyonunda Türkiye’nin Gözde Mankenleri Diana Ospyenko,Tuğba Ünal,Ecem Öztürk,,Gizem Albayrak,Gamze Terim,Deniz Ispanakçı,Büşra Özdemir,Gamze Avşar,Gul Sattarova,Neslin Kaya,Burcu Cevher,Elif Ay,Muhalit Yalçın ve Tuğçe Ergişi Podyumda İzleyenleri adeta büyülediler.


Gecenin Erkek Giyim Defilesinde,Sonbahar – Kış Modası Başarılı Erkek Mankenler Faruk Demirtaş,Tayfun Erdoğan,Rahman Özdemir ve Kağan Fidan tarafından tanıtılarak beğeni topladılar.
Zeki Müren Anısına Başarılı Sanatçılar,Reyhan Cansu,Nil Çaçan ve Soydan Girgin Sahnede Konser vererek Bursalılara Eğlenceli dakikalar yaşatı,Sanatçıların Sanat Güneşi anısına Bursa’da Sahne almaktan Onur duydukları belirtildi.

Check Also

Rap Müzik Dünyasının Birbirinden Yetenekli İsimleri Yepyeni Şarkıları İçin Birlikte Stüdyoya Girdi!

Türkçe Rap müziğini dünya çapındaki müzik listelerinde günlerce zirvede tutmayı başaran Muti, UZI, Critical ve …

Bir cevap yazın