Böyle Aşk Görülmedi.

image

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar Diyarbakırlı işadamı Necat Gülseven ile 24 Haziran 2015’te dünyaevine girmişti.

image.

Ünlü sanatçıya eşi Necat Gülven evliliklerinden bugüne tam bir yılda birbirinden değerli hediyelerle gündem oldu. Nikahta 500 bin TL’lik yüzükle başlayan hediyeler yılbaşında 1 milyon TL’lik Maserati otomobille devam ederken evlilikleriniz altıncı ayında Bodrum’dan 15 milyon Tl’lik yazlık satın aldı İşadamı bu hediyelerle kalmayıp evlilik yıl dönümlerinde ünlü sanatçı Ebru Yaşar’a bu kez süper lüks bir tekne aldı.

Ebru Yaşar ve Necat Gülseven, birinci evlilik yıldönümlerini evlendikleri yerde, Marmaris’teki Sabrinas Haus’ta kutladı.Geçen yıl Marmaris Bozburun’da Ebru Yaşar’la evlenen Necat Gülseven, evliliklerinin birinci yıldönümünde eşine bir sürpriz hazırladı. Evlendikleri otelin en özel odalarından birini tutan Gülseven, akşam saatlerinde de deniz ortasındaki yüzer platforma özel bir masa hazırlattı.“Love Story” müziği eşliğinde botla platforma ulaştırılan Yaşar ve Gülseven, akşam yemeklerini canlı keman ve viyolonsel dinletisi eşliğinde yedi.

Gece Mum ve taze çiçeklerle süslü platformdaki sürpriz kutlama, çiftin havai fişek eşliğinde yıldönümü pastasını kesmesiyle son buldu.

Check Also

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor.   

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor. Genel merkez Amerika olan Vocemusictv yapım sahibi Selçuk Sal Küçük; Türkiye’de Yatırımlarına …

Bir cevap yazın