Bergen Filminde Kriz.

Bergen Filminde Ayşe Barım & TAFF Krizi!

Serenay Sarıkaya’nın merakla beklenen Bergen filminin perde arkasında Ayşe Barım ve TAFF arasında yaşanan olay gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın rahmetli şarkıcı Bergen’i canlandıracağı film hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yıldız Bayazıt ile edebiyatçı Sema Kaygusuz’un senaryosunu kaleme aldığı Bergen filminin çekimleri pandemi koşullarını gözeterek ertelenmişti.

Ülkemizde kadına yönelik şiddetin her geçen gün tırmandığı şu son yıllarda bir simge haline gelen Bergen’i tekrar anımsatmak istenilen filmde, Bergen’in -asıl ismiyle Belgin Sarılmışer’in- bedensel ve ruhsal haysiyetini korumak üzere tasarlandı.

bergen-filmi-detaylar

AYŞE BARIM’DAN TAFF HAMLESİ!

ID İletişim ve TAFF’ın ortak imzasını taşıyacak Bergen filmi yaşanan yeni olayla çalkalanıyor. ID İletişim’in sahibi Ayşe Barım, Bergen filminin yapımcılığından TAFF’ı çıkarttırdı.

ID İletişim ve TAFF’ın ortak imzasını aşıyacak. Bergen filmi yaşanan yeni olayla çalkalanıyor. ID İletişim’in sahibi Ayşe Barım, Bergen filminin yapımcılığından TAFF’ı çıkarttırdı.

Uzun süredir konuşulan ve merakla beklenen filmin yapımcısı TAFF olacaktı. Ancak son dönemde yaşanan bir takım olaylar nedeniyle Ayşe Barım ağırlığını koyarak TAFF’ı devre dışı bıraktı.

Ayşe Barım’ın bu durumda Bergen filminin yapımcılığını üstleneceği konuşuluyor. Taraflar konuya ilişkin açıklama yapmak isterlerse Sinemaport’tan gelişmeleri duyuracağız.

Check Also

HALK MÜZİĞİ NEŞET ERTAŞ’TAN MİRAS KALDI

Halk müziğinin güçlü sesi Emrah Tezcan, “Yazan Kalem Siyah” isimli yeni single çalışmasını sevenleriyle buluşturdu. …

Bir cevap yazın