BERDAN MARDİNİ & MELODİ “SEN VAR YA SEN” !

Her yeni projesiyle adından söz ettiren başarılı sanatçı Berdan Mardini, 2004 yılında çıkardığı ve müzik listelerini alt üst ettiği “Sen Var Ya Sen” şarkısını, sesini ve duruşunu takdir ettiği genç ve başarılı ses Melodi Bozkurt ile düet yaparak yepyeni bir düzenleme ile yeniden yorumladı.

Söz ve müziği Fatih A.B.B (CANKAN) imzası taşıyan “Sen Var Ya Sen” şarkısının aranjesi F.A.B.B. Studio & Hüseyin Kırkışoğlu’na, Mix & Mastering’i ise Tarık Ceran’ a ait.

 

Fatih Günaydın’ın dans koreografisi ile renk kattığı “Sen Var Ya Sen” şarkısının klibi, Berdan Mardini’nin stüdyo haline getirdiği evinde 7 saatte çekildi. Genel Koordinatörlüğünü Ceylan Kartalsuna’nın üstlendiği klibin yönetmenliğini ise Yunus Emre Karadavut yaptı.

 

Berdan Mardini & Melodi “Sen Var Ya Sen”, Mardini Prodüksiyon etiketiyle “Berdan  Mardini” youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda yayında…

 

Klip linki ;

 

Check Also

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor.   

Vocemusictv Yatırımlarına Devam Ediyor. Genel merkez Amerika olan Vocemusictv yapım sahibi Selçuk Sal Küçük; Türkiye’de Yatırımlarına …

Bir cevap yazın