Breaking News

Ben bana yapılanı yapmayacağım.

Arabesk ve Fantazi Müziğin güçlü sesi Cansever, yetenekli genç seslere destek olma kararını aldı.

Bu yöndeki ilk çalışmasını da, farklı bir tarzda düet yaptığı Barış ( Bahtiyar) ile gerçekleştirdi. “Son Ütücü” adlı eseri birlikte seslendiren Barış (Bahtiyar) ve Cansever, bu parçaya bir de klip çektiler.

Söz ve müziği Arif Akpınar’a ait eserin, klip yönetmeni ise, Erkan Nas… Klibi tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında gösterime giren şarkının aranjesinde, dünyaca ünlü Enco Rasimov’un imzası var.

Erhan Arı’nın prodüktörlüğünde ve Barış Müzik etiketi ile çıkan çalışma; Cansever’in müzik yaşamındaki yeni misyonunun ilk adımı olma özelliğini taşıyor. ” Tirnaklarımla kazıyarak değil, avuçlarımı kanatarak ve yıllarca uğraşarak ismimi herkese öğrettigimde ancak, başımı çevirdiğimde yanimda birilerini gördüm. Ben de artık müzik dünyasında söyledikleri ve görüşleri önemsenen biri oldum. Bana yapılanı değil, yapılamayanı yapacağım ve gençleri dinleyeceğim. Hepsi yetenekli, hepsi başarılı olamaz. Ama Barış (Bahtiyar) gibi genç ve yetenekli seslere de elimden geldiğince yardım etmeye de kararliyim. Burada müzik dinleyicilerine de görev düşüyor aslında! Onlar da yeni sesleri dinlemek ve keşfetmek için istekli olmalı. Müzik ruhun gıdası ise, ruha farklı tatlar sunmak çok önemli. Tıpkı birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım Barış ( Bahtiyar) gibi…”
İşte Şarkı ve Klip

Check Also

Attığınız Mesajlara Dikkat edin!

SOSYAL MEDYA UZMANI HAKAN KOÇBIYIKOĞLU UYARIYOR: “ATTIĞINIZ MESAJLARA DİKKAT EDİN!”   Son zamanlarda ön plana …

Bir cevap yazın