Perşembe , Temmuz 29 2021

Başarının önemli kuralları

HAYATA ATILAN ADIMDA BAŞARININ ÖNEMLİ KURALLARI–
Hayatın belirli kuralları vardır hayatta ve bu kuralları isteseniz dahi değiştiremezsiniz.Örneğin hayatta insanlar doğru olanı yaparak kendilerine mantıklı hedefler çizerler ve çizdikleri hedefte daima kendilerini zirveye taşıyacak işler yaparlar. Bu yolda bilinçaltında şu vardır: ‘’Çalıştığım hayat boyunca kurduğum iş arkadaş ekibim ile doğru,dürüst,başarılı,güvenilir,kaliteli işler ile bir düzenim olmalı ki;Kurduğum iş hayatımda daima kazanan ve zirvede olan bir insan olarak ekibim ile en iyiler arasında yer alabileyim.İşte bilinçaltında bu düşünce olduğu sürece iş sektöründe daima kazanan taraf bizler oluruz.
İnsanlar kendilerine olan özgüvenlerini dışa yansıttıklarında aslında zaman içerisinde bunu işlerine yönlendirip kariyer basamaklarını daha hızlı çıkıyorlar.Başarılı insanlar kariyerleri boyunca hiçbir zaman boşa vakit geçirmedikleri için geleceğe yönelik yatırımlar yaparak yeni gelecek işler için kendilerini başarıya endekslerler.
Başarı biz insanoğlunun geçmiş tarihten bu günlere ve bu günlerden geleceğe taşıyabileceğimiz önemli bir unsurdur. Dolayısıyla da kendi geleceğimize yepyeni kaliteli işler ile donanımlı bir yaşam sağladığımızda daima prensipli olan hayatımızda kazanan bizler oluruz.
Geriye dönüp baktığınız zaman sizi yarı yolda bırakan nedenleri hiç sorguladığınız oldu mu? Tahmin ediyorum hepinizin keşke şu olmasa kariyer planlarınızda daha iyi yerlere gelirdim dediğiniz dönemler olmuştur. Fakat geriye dönüp bakmak yerine daima sizleri geleceğe taşıyan adımlar atmak kariyerinizde size kalite katacaktır.
— HAYAT SİZE BAŞARILAR SUNMAZ SİZ GELECEĞE EMİN ADIMLAR İLE İLERLEDİĞİNİZ ZAMAN BAŞARI SİZİNLE OLUR

— GEÇMİŞE DEĞİL DAİMA GELECEĞE ADIMLAR ATIN SİZİ BAŞARIYA YÜKSELTECEK OLAN KENDİ HAYAT PRENSİPLERİNİZDİR

— HAYATIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN SADECE KENDİNİZE GÜVENİN VE BAŞARIYI ELİNİZDE TUTABİLMENİN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

ARI MAGAZİN KÖŞE YAZARI: AYBÜKE YETİM

Check Also

“Para Şans Aşk Seninle”

Astrolog vedat delek’in yazdığı 2017 yılını anlatan “Para Şans Aşk Seninle” adlı kitap piyasaya çıktı. …

Bir cevap yazın