Çarşamba , Mayıs 25 2022

Azerbaycan ve Türkiye Arasında Uzanan Müzik DostluğuKaynak: Azerbaycan ve Türkiye Arasında Uzanan Müzik Dostluğu

Azerbaycan ve Türkiye Arasında Uzanan Müzik Dostluğu…
Kardeş Ülke Azerbaycan kökenli olan sanatçı Civisov ilk albüm çalışmasını 2010 yılında “UNUTMARAM” adı ile çıkardı.
802cbdf9-86cb-4d98-8acf-c490a05bfd7c
Kardeş Ülke Azerbaycan kökenli olan sanatçı Civisov ilk albüm çalışmasını 2010 yılında “UNUTMARAM” adı ile çıkardı. Bu albüm ile müzik dünyasındaki yerini kalıcı hale getirdi.
Azerbaycan, Almanya, Belçika’da bir çok konser, düğün gibi organizasyonlarda sahne alan Civisov; Ülkemizde de özel gecelerde sahne almaya başladı. Bulgaristan’da 2012 yılında düzenlenen 19. Discovery Pop Festivalin’de Avrupa Festival’inin onur ödülünü almıştır. 2014 yılında Hollanda Niderland Krallığında 15 Ülkenin katılımı ile gerçekleşen Dünya Müzik festivalinde birincilik almıştır. Tüm bu ödüllerin devamında kendi ülkesi olan Azerbaycan’da da en iyi sanatçı ödülü’de eklenmiştir.

YIL 2016 VE İKİNCİ ALBÜM
İkinci ve son albümü “ BU SEVGİYE DÖZÜM YOK” ile büyük bir çıkış yapan Rövsen Civisov; Azerbaycan Devlet sanatçısı olan FLORA KERİMOVA ile bir düet yaparak bu şarkıyı kliplendirdi. “Bu Sevgiye Dözüm Yok”  klibi Azerbaycan müzik listelerinde uzun süre birinciliğini koruyarak sanatçıya en iyi klip, en iyi düet ödülünü kazandırmıştır.  12 eserin yer aldığı albümde Flora Kerimova ile 3 adet düeti bulunmakta.
RÖVSEN CİVİSOV müzik hayatını artık Ülkemizde de devam ettirmek istiyor.

Check Also

BU ÜLKEDE ERKEK ÇOCUKLARINA DA TECAVÜZ EDİLİYOR.ONLARI KİMLE EVLENDİRECEKSİNİZ ?

Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Özge Demir’en gündem yaratacak bir konuya deyindi. …