Ayşen Gruda’dan üzücü haber! Tedaviye alındı.

Ünlü oyuncu Ayşen Gruda rahatsızlanarak, Kağıthane’de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. 74 yaşındaki oyuncunun tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA
Sanatçının hastanedeki tedavisinin sürdüren Uz.Dr. Ergün Kasapoğlu Ayşen Guruda’nın sağlık durumu ile ilgili son bilgileri paylaştı. Ayşen Gruda’nın tedavisinin bir süre daha devam edeceğini söyleyen Ergün Kasapoğlu ‘Sanatçımız mide kanaması şüphesi ile geldiği hastanede tedavi altına alınmıştır, yapılan tetkikler sonra kan değerlerinin dengelenmesi amacıyla kan verilmiş ve sağlık durumu gözlem altına alınmıştır, sanatçının önceki rahatsızlıklarının da gözlendiği bu süreçte durumu stabil ve tedavisi devam etmektedir’ dedi. Yakın bir süreçte taburcu olması beklenmeyen sanatçının önümüzdeki günlerde genel sağlık durumu hakkında net bir açıklama daha tarafınıza yapılacağını söyleyen Uz.Dr. Ergün Kasapoğlu hastanın şuan odasında dinlendiğini söyledi.

Check Also

Depresyondayım

Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Merdiven” gibi şarkılarıyla dikkat çeken Dedublümangrubu sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin …

Bir cevap yazın