Çarşamba , Mayıs 25 2022

AŞK,PARA,SAĞLIK ASLINDA HEPSİNİN ANAHTARI SENDE

AŞK,PARA,SAĞLIK ASLINDA HEPSİNİN ANAHTARI SENDE

RUH BİLİMİ,PARAPSİKOLOJİ,METAFİZİK,
DOĞAL TERAPİ VE ENERJİ UZMANI AYŞEGÜL BATTAL GÜLER DOKUNUŞLARI İLE İHTİYACIMIZ OLAN ŞEYLERİ HAYATIMIZA DAHİL ETMENİN SIRRINI AÇIKLADI.

Bizler yaradılışımız gereği duygularımız ile hayatımıza yön veren varlıklarız. Hayatımıza yön veren bu duygular sevgi, mutluluk, heyecan gibi olumlu duygular veya üzüntü, utanç,öfke,korku,nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Yani iyi ve kötü siyah ve beyaz mutlu yada mutsuzluk gibi olumlu yada olumsuz duygular.

Zihnimiz duygu geçişlerimiz arası farklılığı algılamadığı için bizler hissettiğimiz her duygunun gerçekleşmesi gerektiğine inanır ve çağrışımlarımızı bu yönde sağlarız. Dolayısı ile enerjimizi hissettiğimiz duygulara göre kullanır ve göndeririz.

Duygularımızın birçoğu yaşadığımız tecrübelerimizden oluşur. Diğer bir kısmı ise genetik kodlarımız ve toplumsal düzenin fiziksel ve ruhsal olarak bizlerde yarattığı duygulardır. Toplumsal düzenden etkilenen ezberlenmiş duygular bile hislerinizi yönetir ve yaşamımızı etkiler. Buna sürü psikolojiside diyebiliriz herkes koşuyor diye ne olduğunu anlamadan koşmaya başlamak yada bir ortamda otururken herkesin tanıdığı birinin fakat sadece sizin tanımadığınız birinin ölüm haberine üzülmeniz yada evlilik haberine sevinmeniz gibi çünkü sizin dışınızda herkes o kişiyi tanıyordur ve sizin dışınızda herkesin hissettiği duyguyu sizinde hissetmeniz ezberlenmiş duyguların en anlaşılır tanımıdır.

ANAHTARDA SENSİN KİLİTTE,KİLİDİ AÇ VE İHTİYACIN OLAN HERŞEYİ HAYATINA DAHİL ET

Kendimizi tanıyarak duygularımıza yön verip doğru yönlendirdiğimizde ve duygularımızı doğru dengede yaşadığımızda en önemlisi kendimizin en değerli olduğunu bilio kabullenip hissettiğimizde ve herşeyin farkına vardığımızda kolaca bilinçaltımızın derinliklerine inerek ruhumuzun ve zihnimizin kötü oluşumlardan temizleyerek zihnimizi yeniden programlar ve temiz yaratımlar ile hayat yolculuğumuzda yön verebiliriz. Derindeki blokajlarımızı bulup zihnimizi yeniden programlamak gerçeğimizi tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabilir ihtiyacımız olan her şeyi hayatımıza dahil edebiliriz. Para,aşk,sağlık,mutluluk,iş hayatımızda olumsuz giden ne varsa ne ye ihtiyacımız var ve bunların olması için neler mümkün tüm soruların cevabı kendimizde tüm sorunlarımızın çözümüde kendimizde yeterki isteyin yapmamız gereken şey önce kendi tanımak sonra duygularımıza yön verip doğru enerjiyi açığa çıkarmak.

Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır.Aslında hersey yaşadığımız her şey hastalıklar dahi bilinçaltimizdan hissetiğimiz duygular kaynaklanıyor.

Unutmayalımki anahtarda sensin kilit te.

Check Also

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ Almanya’da yaşayan Azerbaycanlı dünya starı Seyran İsmayilkhanov başarısı ile …

Bir cevap yazın