ARKADAŞLIK İŞE DÖNÜŞTÜ!

LEYLA İLE MECNUN BULUŞTU!
Ünlü pop müzik sanatçısı Cem Belevi, kısıtlamaların yeniden geldiği şu günlerde  ‘Leyla & Mecnun’ adlı yeni teklisiyle müzikseverlerin karşısına yeniden çıkıyor. Sony Music Türkiye etiketi ile Cuma günü dinleyicileri ile buluşacak olan şarkı, Cem Belevi’nin hit şarkılarına bir yenisini daha ekleyecek. Sözleri Cem Belevi’ye ait olan ‘Leyla İle Mecnun’un müziğinde Asil Gök ile birlikte yine sanatçının imzası bulunuyor. Şarkıda Cem Belevi’ye Türk pop müziğinin diğer sevilen ismi Derya Uluğ’da sanatçı arkadaşını kırmayarak eşlik ederek destek veriyor.
Derya Uluğ feat. YaptıTürk pop müziğinin kadın seslerinden öne çıkan bir isim olan Derya Uluğ’da Cem Belevi’nin yeni teklisinde ona feat. yapıyor. Günlük yaşamda çok iyi arkadaş, hatta birbirlerini kardeş olarak niteleyen Belevi ve Uluğ’un müzik birlikteliği, her iki sanatçının hayranlarını da mutlu edecek. Karantina döneminde Belevi ile çok vakit geçirdiklerini, ortak noktaları olan müzik dolu sohbetler, şarkı dolu günler geçirdiklerini belirten Uluğ, ‘Leyla ile Mecnun’u ilk duyduğu andan itibaren çok beğenmiş. İyi olan işin ve niyetin her daim arkasında durmayı ve alkışlamayı kendine düstur edinen güzel sanatçı ‘Rekabetin her daim var olduğunu bilip, birbirimize destek veriyoruz. Çıta her geçen gün yükseliyor, başarıya ulaşmak güçleşiyor. Bu tür çalışmaların bizleri güçlendirip geliştirdiğine inanıyorum’ dedi.
Yorumcu kimliği kadar yaptığı besteler ile de adından söz ettiren ve bu alanda da kendisine sağlam bir kariyer edinen Cem Belevi, yeni şarkısını yorumlarken ‘Aşk iki kişi arasında büyülü bir kimya, rüyalar gösteren bir duygu durumu ve insan aşıkken enerjisi hep yüksek olur, ama yorulduysa, kırıldıysa düşmeye başlar ve gerçekler kalır elde. Onlar hep farklıdır, sanırım bazı gerçekleri görüp, kabullenip yazdığım bir şarkı Leyla & Mecnun’ diyerek, şarkının ortaya çıkış duygusunu özetliyor. Derya Uluğ’un şarkısında kendisine eşlik etmesine çok mutlu olduğunu söyleyen Belevi ‘Asil yeteneğiyle şarkının müziğine ve aranjesine, Derya’da sesi ve güzelliği ile şarkıma ve klibime dokundu. Hem kalbi güzel hem de yetenekli arkadaşımla gurur duyuyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum’ dedi. Murad Küçük’ün yönetmenliğinde çekilen şarkının klibi de tüm dijital platformlarda eş zamanlı olarak müzikseverler ile buluşacak.
Leyla& MecnunHiçbir zaman eskisi gibi olmayacak bazı şeylerHiçbir zaman eskisi gibi durmayacak aynı kıyafetlerMakbulmüş bin yıldan beri kısa ziyaretlerUğradık birbirimize doyduk bitti ziyafetlerMecnun’u arama beni de oyalamaSende de Leyla yokNe olduysak oldukBu kadar oldu bizdenDaha mecalim yok
Söz : Cem BeleviMüzik : Cem Belevi, Asil GökDüzenleme : Asil Gök, Görkem OkerYönetmen : Murad Küçük,

Check Also

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR Lise yıllarından bu yana yazdığı hikaye ve şiirleri bir bir hayata geçirmeye …

Bir cevap yazın