Cumartesi , Haziran 10 2023

ARABESKİN KRALINI OKURUM

aecdc1da-e47c-4fdc-8f46-6100aec38a76Geçirdiği ameliyat sonrası tekerlekli sandalyede zor günler geçiren Zerrin Özer, uzun bir aradan sonra ilk adımlarını attı.

Zerrin Özer, TRT Müzik’teki programı sonrası gazetecilerin Karşısına çıkarak, sorularını yanıtladı.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; ünlü şarkıcı, “Fizik tedavi görmeye başladım, daha iyiyim. bugün ilk defa ayakta şarkı söyledim; Bu mutluluğu tarif edemem. İlk zamanlarda kendimi zorlayıp ayağa kalkıp yürümek istedim. O sırada ayak parmaklarımı kırdım. Bu durum beni daha da zorladı” dedi.

Sevenlerinin desteğinin iyileşmesinde etkili olduğunu ifade eden Özer, “Öylesine güzel mesajlar aldım ki, bunlar beni motive etti” dedi.

Konser vermeyi çok özlediğini belirten Zerrin Özer, sözlerine şöyle devam etti:

“Bayram sonrası kendimi konserlere vereceğim. Önümüzdeki hafta stüdyoya giriyoruz. Ağustos’ta dört şarkılık bir single çıkarmayı planlıyorum.

AZER BÜLBÜL ŞARKILARI…
İlk kez açıklıyorum; albümümde vefatından sonra tanıdığım ve sesine hayran olduğum Azer Bülbül’ün şarkılarını okuyacağım. Arabesk okurken hakkını vermek lazım; yaşanmışlık lazım, ruh lazım. Arabesk yaparsam kralını yaparım.” Diyerek son günlerde Arabesk okuyanlara da göndermede yaptı.