Breaking News

“ALİCAN” İle çok özel

POP MÜZİK SANATÇISI “ALİCAN” İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ…
Arı magazin : Kariyerinde müzik olmasaydı hangi mesleği kendi hayatına yansıtmak isterdin?
Alican : Kariyerim de müzik olmasaydı muhtemelen çocukluk yıllarında severek yaptığım tiyatro ve oyunculuk olurdu. Bu iki sektör dışında ise muhtemelen organizasyon işleri yapmak isterdim.
Arı magazin :Geçmişten bu güne en sevdiğim yerli ve yabancı besteleri bizlerle paylaşabilir misin?
Alican : Sezen Aksu’nun ‘’Tükeneceğiz şarkısı hem hissiyat olarak hem de aranje olarak bende yeri ayrı parçalardandır. Yabancı olarak ise Queen ve Eric Clapton ‘ın bestelerinin yeri bende çok özeldir.
Arı magazin :Kariyerinde senin olmazsa olmazların var mıdır?
Alican : İş disiplini benim için olmazsa olmazımdır. İnsanın işine duyduğu saygıyı aynı zaman da kendine duyduğu saygı olarak da görürüm.
Arı magazin :Kaliteli ve gösterişli olmak sana göre müziğe neler kazandırmaktır?
Alican : Kaliteli ve gösterişli olmak tabi ki çok önemli . Şüphesiz ki müziğe kazandırdıkları da ortadadır. Ama bence hiçbir zaman müziğin önüne geçmemelidir.
Arı magazin :Toplumda müzik algısı eskiden sınırlıydı. Gelişen dünya standartlarında artık bir çok seçenek var. Sen pop müzik değil de kendi müziğini tasarlamak ister miydin?
Alican : Farklı tarzlarda besteler üretmeye özen gösterirken aslında yapmak istediğim kendi müziğimi tasarlamak.
Arı magazin :Spor ve beslenme düzeni ile hayatına nasıl yön veriyorsun ve hayat prensiplerinde seni başarıya getiren en önemli unsur nedir?
Alican : Spor hayatımın ayrılmaz bir parçası . Severek yaptığım içinde sanırım bu yüzden prensiplerimin en başında yer alıyor. Sanırım Sporun size kazandırdığı disiplinle çalışınca ister istemez başarıya ulaşıyorsunuz .
Arı magazin :Kalbinde değer verdiğin insana karşı duygularını nasıl belli edersin?
Alican : Genelde edemem yani tam anlamıyla duygularımın açığa çıktığı durumlar nadir gerçekleşiyor. Bu konu sanırım birazda sorun benim için.

Arı magazin :20 yıl sonra bu işe başlamış olsaydın şu an ki temponda çalışabilir miydin.                  Alican : Bu tip işler duyguyla yapıldığı için , birazda kendini bu işe adamak gerektiği için sanırım 20 yıl sonra da bu tempoda çalışmaya başlayabilirdim.
Arı magazin :Yaşam stilinde senin başarıya ulaşmanı sağlayan kimler vardı ve sen onlarla hareket ederek mi yoksa kendi hayat prensiplerin ile mi başarıya ulaştın?
Alican : Geçmişte Eğitim aldığım hocalarımın hepsinin şüphesiz çok büyük katkısı var. Aynı zamanda şuandaki ekip arkadaşlarımın da mutlaka fikirlerini alıyorum dinliyorum. İki faktörün sonucu olarak da en son kararı veriyorum.
Arı magazin :Arı Magazin Medya olarak bizlere neler söylemek istersin?
Alican : Arı Magazin olarak yaptığınız işlerin kalitesi ve güzelliği ortada. Tüm iyiliklerin sizinle olmasını diliyorum.
ARI MAGAZİN KÖŞE YAZARI: AYBÜKE YETİM
ARI MAGAZİN OLARAK BİZLERDE POP MÜZİK SANATÇISI ALİCAN  BEY’E BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Check Also

“Dört Teker Bedeni İki Teker Ruhu Taşır”

“Unutturmam” ile müzik listelerinde hızla yükselişe geçenCengiz Ateş, hakkında merak edilenleri, kariyeriyle ilgili planları ve …

Bir cevap yazın