Çarşamba , Haziran 19 2019
Son Dakika
Home / Magazin Haberleri / ALEV sessizliğini bozdu.

ALEV sessizliğini bozdu.

Sessiz Gelen Şöhret…
Kocaeli İzmit doğumlu olan “ALEV” beş kişilik ailenin en küçük kızı olarak dünyaya geldi. Asıl Mesleği uzman kuaförlük olan Alev her yasta müzikte iç içe yaşamış olup doğuştan yetenekli allah vergisi güzel sesiyle, şimdi tam zamanı diyerek çok sevdiği eşinin desteği ile aranjörlüğünü Sedat Sakarya’nın üstlenmiş olduğu ‘’Başlangıç’’isimli single albüm çalışmasıyla müzik piyasasında ses getirecek bir başarıya imza atmıştır.
“Aşk’a Müebbet” ile yola devam.
Single’da yer alan söz ve müziği Nihat Çolak’a ait Aşk’a Müebbet, sanatçının sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.
Gizli kahramanlar vardır hayatta, işte Alev’de onlardan biri. Albüm çalışmasının yanı sıra Özel gecelerde sahne alan sanatçı, organizatörlerinde aranan sesi oldu.
Türk müziğinin usta yorumcusu, Kamuran Akkor ile uzun zamandır koro çalışmaları yapan sanatçı, bu meslekte en büyük destekçisinin ise Ünlü aranjör Sedat Sakarya ve Kamuran Akkor olduğunu ve onunla “KATS SAHNE” Kamuran Akkor Korosu”nda olmaktan kendisini son derece şanslı ve mutlu hissettiğini belirtmekte.


Söz ve Müzik Büyük bestekar; Bayram Şenpınar’a ait olan “Kader Kurbanıyım” adlı eserede klip çeken sanatçı, sahne çalışmalarınada aralıksız devam ediyor.

Check Also

Yaz Şarkısı Alya Aslan’dan.

Bu yaza damga vuracak şarkı.”Tırlamışım” Sözü bestesi Altan Çetin’e ait olan ve Sanatçı Emrah’ın 17 …

Bir cevap yazın

lezbiyen porno izle
parti malzemeleri