Breaking News

Akgül’ün Pop isyanı

Geçtiğimiz aylarda Hakan Ural ile yaşadığı kavgayla gündemden düşmeyen Seda Akgül isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla çok konuşulan Seda Akgül’ün popo isyanı gündeme damgasını vurdu. İşte Seda Akgül’ün açıklamalı;

Akgül Karantina günlerini Alaçatı’da Ailesiyle Geçiriyor.

Kanal D ekranlarında yayımlanan “Neler Oluyor Hayatta” programından olaylı bir şekilde ayrılan Seda Akgül Beyaz Tv ekranlarında yayımlanan “Söylemesem Olmaz” programının sunucusu olmuştu. Ancak koronavirüs salgının ülkemizde görülmesiyle hem kendi sağlığı, hem de ailesinin sağlığı için programdan ayrılma kararı alan ünlü sunucu bu kararını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Seda Akgül İle İrem Derici Arasındaki Mastürbasyon Polemiği Büyüyor!.. 

“Konuşunca Delirdin Deniyor Ama Konuşmaya Devam Edeceğim”

Bayram sabahı attığı bir videoyla takipçilerinin bayramını kutlayan Seda Akgül gelen tepkiler karşısında “Bayram sabahı kalktım, şöyle güzel bir video ile herkesin bayramını kutlayayım dedim. Aman! Silikon yaptırmadığım mı kaldı, estetik yaptırmadığım mı kaldı? Saçın güzel, saçın çirkin, şişmanlık yakışmış, şişmanlık yakışmamış… Ne kadar yüzeysel, ne kadar acayip bir toplum oldunuz. Ben öyle değilim. Konuşunca ‘delirdin’ deniliyor, ama konuşmaya devam edeceğim.” sözleriyle bu durumdan rahatsız olduğunu ancak ne olursa olsun susmayacağını dile getirdi.

Check Also

Hazar ve Cansever’den damar düet.

Geçimini hurdacılık yaparak kazanan genç yetenek Hazar, hayranı olduğu sanatçı Cansever ile tanışarak en büyük …

Bir cevap yazın