Breaking News

40 Kişilik Dev Klip ! Çalıştığı Fabrikada Klip Çekti !

Anadolu Rock’ın başarılı isimlerinden Ali Ata, 12 şarkıdan oluşan ilk albümü “Aşk” ın içerisinde yer alan “Kelepçe” isimli şarkısına klip çekti. Tuzlada bulunan aynı zamanda yıllar önce Ata’nın ilk endüstri mühendisi olarak çalıştığı Demir fabrikasında yönetmen Murat Alphan öncülüğünde çekilen klipte Ali Ata’ya, 40 kişilik oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Klibin konusu hakkında konuşan Ali Ata “ İşçi hakları ile ilgili greve giden işçilerden bir gencin hikayesini anlatan bir klip oldu. Ömürlük bir şarkı oldu, emekçiler var oldukça yaşayacağını düşündüğüm bir şarkı oldu. Tıpkı gül kokulu annem şarkısı gibi , farkındalık çalışması oldu. Emeği ve emekçiyi destekleyen müthiş bir çalışma oldu “dedi.
Benim İçin Büyük Gurur!
Son günlerde sosyal medya ve müzik kanallarında büyük beğeni toplayan “Kelepçe” şarkısının sözlerini ise Hasan Hüseyin Kormazgil’in 70’li yıllarda emekçilere yazmış olduğu harika bir şiir olarak nitelendiren Ali Ata,” büyük üstadımızın bu şahane eserini okumakda bana düştü çok gururluyum umarım bu eseri gelecek nesillere tanıtmaya aracı olurum ” dedi.
Ali Ata’nın Kötü koşullarda çalışıp haklarını arayan emekçilere ithaf ettiği “Kelepçe” şarkısı ve klibi Tüm müzik kanalarında yayınlanmaya başladı.

Check Also

Vahe Kılıçarslan, Melisa Özmen’nin Yalısında!

Sosyetik güzel, yerli Paris Hilton lakabıyla tanınan Melisa Özmen Çengelköydeki boğaz manzaralı yalısında Star Tv …

Bir cevap yazın