Pazartesi , Mayıs 10 2021

20 Bin Eruo’ya Hayır dedi.

Sessiz sedasız 100 milyon izlenmeye ulaşan YouTube ve tüm dijital platformlarda tıklanma rekoru kıran “Kime Bu İnat” adlı şarkısı ile Kendi dalında yine adından söz ettiren Cansever, şarkısına Balkan ülkelerinde ve Azerbaycan’da bir çok ünlü sanatçısı talip oldu. Sanatçıya 20 bin eruo teklif eden sanatçılara hayır diyen Cansever, emeğini para karşılığı da olsa satmayacığını belirtti.

Günümüzde sahte tıklanmalar, izlenmeler alarak gündeme gelen sanatçılar için ise, Cansever basının pofpoflamısına, geniş yer vermesine isyan ediyor. Haksız kazançların, haksız reklamların hiç bir zaman içinde olmadığını ve bunlara inat yeni bestelerini yaparak kendi kulvarında yine zirvede oluşunu  gerçek sevenlerine borçlu olduğunun da altını çiziyor.

Ayrıca sanatçı; Başta Reynmen olmak üzere tüm sosyal medya fenomenlerine “Kime bu İnat’ı” okudukları içinde ayrı ayrı teşekkür ediyor.

Check Also

Sosyal Mesafe Döneminin En Yenilikçi Ürünü ‘’ Taget’’ PANDEMİ DÖNEMİ MUCİT YAPTI

Fiziksel temasta bulunmaktan kaçındığımız ve kendimizi koruyarak iletişim bilgilerimizi paylaşmanın alternatif yollarını aradığımız bu dönemde, …

Bir cevap yazın