12 Şarkıya 12 Klip

ANADOLU ROCK’IN YENİ TEMSİLCİSİ ‘’ALİ ATA’’
Anadolu, Arabesk ve Özgün Rock’ın yeni temsilcisi Ali Ata ilk albümü AŞK ile gündeme oturdu.
Başarılı şarkıcı 12 eserin yer aldığı ‘Aşk’ albümü Melodi Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı. İddiasını ‘ Farklı sound’umla müzik dünyasına damga vurmaya geliyorum.’ Sözüyle ortaya koyan Ali Ata’nın albümünün aranje ve müzik yönetmenliğini Ahmet Koç üstlendi.
TÜRKİYE’DE BİR İLK… 12 ŞARKIYA 12 KLİP
Anadolu Rock’ın başarılı isimlerinden Ali Ata, albümündeki 12 şarkıya bir ay içinde 12 klip çekti. Yönetmenliğini ünlü klip yönetmeni Erkan Nas’ın üstlendiği kliplerden ‘Aşk, Darbe Yedim Dostlarımdan ve ‘Yedi Tepe İstanbul’ klipleri televizyon ve internet kanallarında dönmeye başladı.
12 şarkılık albüme 12 klip çekerek dikkatleri üzerine toplayan Ali Ata, lansmandaki mütevazi tavırları ve sahne performansıyla tam not aldı.

Magazin ve radyo dünyasının başarılı isimlerinin katıldığı lansmanda açılışını ve kapanışını Aşk şarkısı ile yapan Ali Ata basının yoğun ilgisinden oldukça memnun kaldı.

RADYOLARDA ALİ ATA ‘AŞK’ İLE ZİRVEDE..
Türkiye’nin yerel ve ulusal bir çok radyosunda ‘en çok istek alan şarkı Ali Ata ‘Aşk’’ parçası oldu. Bu durumdan oldukça memnun olan Ali Ata, bir davet organize ederek radyoların prens ve prenseslerine özel lansmanla gönüllerini yeniden fethetti.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın