Pazartesi , Eylül 26 2022

1. Olağan genel kurul.

Göktürk ve Kemerburgaz İş İnsanları Derneği 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Göktürk ve Kemerburgaz İş İnsanları Derneği 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Katılım oranının yüksek olduğu 1. Olağan Genel Kurul’da gerçekleştirilen seçimde Divan Kurulu başkanlığını Serkan Tatlıcı üstlendi. Seçimi oy çokluğu ile Ümit Öner kazandı.
Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği 1. Olağan Genel Kurulu’nda başkan seçilen Ümit Öner bölgedeki tüm iş insanlarını derneğe üye olmaları konusunda çağrıda bulundu. Öner yaptığı açıklamada “Göktürk ve Kemerburgaz Bölgesi’nde birlik ve beraberliği sağlamak adına çıktığımız bu yolda kurulan derneğimiz bir hayal olarak doğdu. Kısa sürede güzel dönüşler aldık ve derneğimizin kuruluşunu duyduğumuz heyecan ile gerçekleştirdik. Gökid olarak yönetim kurulumuz ile birlikte bölgemizde çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikler gerçekleştireceğiz. Olağan Genel Kurul sonrası belirlediğimiz ilk toplantımızda da bu konulardaki projeleri gerçekleştirmek için gerekli komisyonları kurarak gerekli adımları atıyor olacağız. Genel kurulumuza katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür eder, bu güzel oluşumda herkesi görmek isteriz.” ifadelerine yer verdi. 

Ümit Öner’in kazandığı seçimde sunduğu liste ise şu şekilde ;

YÖNETİM KADROSU ASİL

ÜMİT ÖNER

SERKAN TATLICI

MESUT ERYILMAZ

BEGÜM ŞENBAĞ

FATİH SELİMOĞLU

ERDAL KEMEROĞLU

İBRAHİM ALTINIŞIK

GÜLNİHAL YEGANE

YÖNETİM KADROSU YEDEK

GÜVEN ŞENOL

ERTUĞRUL GÜNEŞ

SADİ KABACI

MUSTAFA KOÇAK

AYNUR KIRAN

BURCU TORUN

ŞENOL UĞRAŞ

İBRAHİM DÖLEN

DENETLEME ASİL

CANER DERVİŞ

TAHSİN ENEZ GÜNDÜZ

ERGÜN İLHAN

DENETLEME YEDEK

FARUK EMRE

İSA ALTUN

BURHAN KARANFİL

Check Also

Yılbaşı Alışveriş Günleri Başlıyor.

Göktürk Dergisi’nin ‘‘Yılbaşı Alışveriş Günleri’’ Kemer Country Club’da Başlıyor. Göktürk dergisi tarafından geçen yıl ilki …

Bir cevap yazın